Кафедра фармакологии

КУДІНА Олеся Вікторівна

КУДІНА Олеся Вікторівна (31.12.1981, м. Северодонецьк Луганської обл.) – кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармакології та лікарської токсикології.

Закінчила з відзнакою НФаУ (2001) та магістратуру (2005), де працює: аспірант з відривом від виробництва(2005-2008), асистент (з 2009), доцент (з 2014). На кафедрі виконує обов’язки секретаря та відповідального за роботу СНТ. Є екзаменатором приймальної комісії НФаУ з фахових дисциплін.

Навчально- методична робота: проводить практичні заняття та читає лекції з фармакології та токсикології в тому числі і для англомових студентів, співавтор навчальних посібників «Фармакологія наглядно», «Абітурієнту Національного фармацевтичного університету 2015», підручника-довідника «Лекарственная токсикология», є співавтором робочої програми «Side effects of drugs» (для спеціальності «Фармація»).

Науково-дослідна робота: пошук та дослідження нових гравідопротекторів. Захистила кандидатську дисертацію «Фармакологічне вивчення препарату «Ліпін» у якості гравідопротектора» у 2010 році. Має наукові праці: 23 статті, 30 тез доповідей та 6 навчальних посібників, методичні рекомендації, 1 підручник-довідник.

Громадська діяльність: Є дійсним членом всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» та Міжнародної асоціації фармакологів. Брала участь у роботі IV Національного з’їзду фармакологів України, VIII Національної школи молодих учених-фармакологів пам’яті академіка АМН України О.В. Стефанова, Х Національної школи молодих вчених-фармакологів імені академіка АМН України О.В. Стефанова.

Print Friendly