Department of Pharmacology

Профориентационная работа кафедры

“Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім” 
Сенека

     Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.
     Головним завданням профорієнтації є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від фахівців. 
     Співробітники кафедри фармакології активно проводять профорієнтаційну роботу серед учнів випускних 9-11 класів. Змістом профорієнтації є розкриття перспектив фармацевтичної галузі, презентація НФаУ та, зокрема, кафедри фармакології, участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях,  проведення Днів відкритих дверей та інших масових заходів. При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані ( буклети, плакати, періодичні видання тощо) та відео інформаційні матеріали.

План_проведення профорієнтаційної роботи кафедри фармакології на 2018-2019 н.р.

«PHARM CAMP НФаУ- 2019» –
«Фармація – наука про ліки і не тільки!»

27.05.2019 кафедра фармакології взяла участь у “Pharm Camp”  – профорієнтаційному таборі для школярів під час літніх шкільних канікул, головною метою якого є допомога школярам у свідомому виборі професії. Учні 6-10 класів відвідали кафедру фармакології та виварій ЦНДЛ НФаУ.

Профорієнтаційний захід у школах м. Чугуїв

19.03.2019. асистент кафедри Цивунін В.В. провів профорієнтаційну лекцію серед учнів 9-11 класів у загальноосвітніх школах № 5 та № 8 у м. Чугуїв.

Профорієнтаційна робота кафедри фармакології у м. Чугуїв

12 березня 2019 року асистент кафедри фармакології Цивунін В.В. відвідав загальноосвітні школи № 1 та № 2 у м. Чугуїв з метою проведення профорієнтаційних заходів серед учнів 9-11 класів.

Профорієнтаційна робота кафедри фармакології у м. Чернігів та м. Сновськ

02.05.19 та 03.05.19 доцент кафедри  Товчига О.В.  провела профорієнтаційні зустрічі з колективом та учнями 9–10 класів ЗОШ №20 та  ЗОШ №6 м. Чернігова, продовжено співпрацю з районною гімназією м. Сновськ.
Загальна кількість старшокласників на зустрічах – 55.

Профорієнтаційний захід у Південному технологічному ліцеї

19 жовтня 2018 р. ас. Зупанець М.В. провів профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Південного технологічного ліцею на тему: “Ознайомлення з НФаУ”. 

Профорієнтаційний захід у ЗОШ № 6 м. Чернігів

19 жовтня 2018 р. доц. кафедри фармакології Товчига О.В. провела профорієнтаційну лекцію  учням 9-11 класів та  педагогічному колективу ЗОШ № 6. 

Відвідування ЗОШ № 20 м. Чернігів

18 жовтня 2018 р. доц. Товчига О.В. провела профорієнтаційну бесіду з педагогічним колективом та учнями 9 класу у ЗОШ № 20 у м. Чернігів.

Профорієнтаційна робота з учнями ЗОШ № 123

17 жовтня 2018 р. доц. Матвійчук А.В. та доц. Столєтов Ю.В. відвідали ЗОШ № 123 з метою проведення профорієнтаційної роботи на тему: «Ознайомлення з НФаУ». 

Профорієнтаційна робота у НВЗ №112

10 жовтня 2018 р. ас. Зупанець М.В. відвідав Харківський НВК № 112 з метою проведення профорієнтаційної роботи з педагогічним колективом та учнями 11 класу на тему “Ознайомлення з НФаУ”.

 
Print Friendly, PDF & Email