______NATIONAL UNIVERSITY OF PHARMACY______ Department of Pharmacology

Профориентационная работа кафедры

“Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім” 
Сенека

     Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.
     Головним завданням профорієнтації є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від фахівців. 
     Співробітники кафедри фармакології активно проводять профорієнтаційну роботу серед учнів випускних 9-11 класів. Змістом профорієнтації є розкриття перспектив фармацевтичної галузі, презентація НФаУ та, зокрема, кафедри фармакології, участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях,  проведення Днів відкритих дверей та інших масових заходів. При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані ( буклети, плакати, періодичні видання тощо) та відео інформаційні матеріали.

План_проведення профорієнтаційної роботи кафедри фармакології на 2019-2020 н.р.

«PHARM CAMP НФаУ- 2019» –
«Фармація – наука про ліки і не тільки!»

27.05.2019 кафедра фармакології взяла участь у “Pharm Camp”  – профорієнтаційному таборі для школярів під час літніх шкільних канікул, головною метою якого є допомога школярам у свідомому виборі професії. Учні 6-10 класів відвідали кафедру фармакології та виварій ЦНДЛ НФаУ.

Профорієнтаційний захід у школах м. Чугуїв

19.03.2019. асистент кафедри Цивунін В.В. провів профорієнтаційну лекцію серед учнів 9-11 класів у загальноосвітніх школах № 5 та № 8 у м. Чугуїв.

Профорієнтаційна робота кафедри фармакології у м. Чугуїв

12 березня 2019 року асистент кафедри фармакології Цивунін В.В. відвідав загальноосвітні школи № 1 та № 2 у м. Чугуїв з метою проведення профорієнтаційних заходів серед учнів 9-11 класів.

Профорієнтаційна робота кафедри фармакології у м. Чернігів та м. Сновськ

02.05.19 та 03.05.19 доцент кафедри  Товчига О.В.  провела профорієнтаційні зустрічі з колективом та учнями 9–10 класів ЗОШ №20 та  ЗОШ №6 м. Чернігова, продовжено співпрацю з районною гімназією м. Сновськ.
Загальна кількість старшокласників на зустрічах – 55.

Профорієнтаційний захід у Південному технологічному ліцеї

19 жовтня 2018 р. ас. Зупанець М.В. провів профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Південного технологічного ліцею на тему: “Ознайомлення з НФаУ”. 

Профорієнтаційний захід у ЗОШ № 6 м. Чернігів

19 жовтня 2018 р. доц. кафедри фармакології Товчига О.В. провела профорієнтаційну лекцію  учням 9-11 класів та  педагогічному колективу ЗОШ № 6. 

Відвідування ЗОШ № 20 м. Чернігів

18 жовтня 2018 р. доц. Товчига О.В. провела профорієнтаційну бесіду з педагогічним колективом та учнями 9 класу у ЗОШ № 20 у м. Чернігів.

Профорієнтаційна робота з учнями ЗОШ № 123

17 жовтня 2018 р. доц. Матвійчук А.В. та доц. Столєтов Ю.В. відвідали ЗОШ № 123 з метою проведення профорієнтаційної роботи на тему: «Ознайомлення з НФаУ». 

Профорієнтаційна робота у НВЗ №112

10 жовтня 2018 р. ас. Зупанець М.В. відвідав Харківський НВК № 112 з метою проведення профорієнтаційної роботи з педагогічним колективом та учнями 11 класу на тему “Ознайомлення з НФаУ”.

 
Print Friendly, PDF & Email